Nie wiesz, co zrobić ze starymi książkami? Odwiedź nasz skup!


Prowadzimy skup książek, oferując najlepsze ceny zarówno zakupu, jak i sprzedaży.

Jeżeli masz w domu książki, których nikt nie czyta, a tylko zbierają kurz na półkach, zrób z nich użytek: przynieś je do nas. Każda książka zostanie wyceniona, po czym chętnie odkupimy ją od Ciebie w cenie adekwatnej do wartości. Bez względu na to, czy są to pozycje stare, sprzed kilkudziesięciu lat, czy też nowsze, prosto z księgarni  przyjrzymy się każdej z nich. Nawet, jeżeli wydaje Ci się, że Twoja domowa biblioteczka nie przedstawia żadnej wartości, sprawdź to u nas. Być może w Twoich zbiorach jest prawdziwy Biały Kruk, za którego zapłacimy więcej?

Oferujemy też detaliczną sprzedaż książek używanych. W naszej ofercie znajdziecie wszystkie gatunki literackie, od kryminałów, poprzez romanse, fantastykę, literaturę faktu, czy horror. Możecie znaleźć u nas książki wybitnych, polskich pisarzy w bardzo atrakcyjnych cenach, jak i też utwory mniej znanych, ale wartościowych literatów. Dysponujemy również encyklopediami, książkami naukowymi, historycznymi, podróżniczymi i wieloma więcej. Jeżeli chcesz uzupełnić swoją kolekcję tytułem, na który nie chcesz przepłacać w drogich księgarniach, zgłoś się do naszego skupu: jeżeli tylko mamy go w naszych zbiorach, na pewno znajdziemy go dla Ciebie.

Jeśli z kolei nie jesteś ukierunkowany na zakup jakiejś konkretnej książki, i tak zapraszamy. Zorientujemy się w Twoich potrzebach i zainteresowaniach, po czym wspólnie wybierzemy coś dla Ciebie. Sami jesteśmy miłośnikami literatury, posiadamy dużą wiedzę w tym zakresie i z pewnością będziemy mogli wybrać coś, co Cię zainteresuje. Ponadto, nasze ceny są bardzo korzystne i z pewnością nie będziesz żałował nowego nabytku.

Nasze usługi świadczymy również w formie księgarni internetowej. Skontaktuj się z nami, a poinformujemy Cię o dostępności interesujących Cię tytułów, możemy również dokonać wstępnej, orientacyjnej wyceny posiadanych przez Ciebie książek. Zapraszamy!

Podobne artykuły


Powiększanie piersi

Powiększanie piersi

W obecnych czasach coraz więcej kobiet decyduje się na powiększanie piersi. Małe bądź niezbyt kształ...
Łóżeczka dla niemowląt

Łóżeczka dla niemowląt

Łóżeczka dla niemowląt są dostępne w wielu sklepach meblowych rozpowszechnionych na naszym ry...
Szrot, jako forma oszczędności

Szrot, jako forma oszczędności

Jeśli nasz samochód nagle zastrajkował a gwarancja na niego dawno poszła w niebyt, a my nie c...
Nowoczesne elewacje domów

Nowoczesne elewacje domów

Przegląd usług dentysty

Przegląd usług dentysty

Liny stalowe - typy oraz właściwości

Liny stalowe - typy oraz właściwości