Uprawa i sadzenie ekologicznych zdrowych warzyw


Trudnimy się sadzeniem zdrowych warzyw. Do uprawy wybieramy odmiany nie zważywszy na na ich duży zbiór, lecz na doskonały smak. Sukcesywnie wykonujemy testy smakowe wśród klientów naszych warzyw a także do uprawy w następnym roku wybieramy tylko  odmiany wskazane przez większość z nich. Implikacją takiego wyboru jest zmniejszenie plonów nawet o 70 %. Na dobry smak naszych warzyw ma obszerny wpływ znakomitej jakości woda, pozyskiwana z swoich studni, która jest wolna od wszelkich zanieczyszczeń szkodliwymi substancjami. Co roku monitorujemy laboratoryjnie jej jakość.

Nasze warzywa choć delikatne to przez długi okres czasu zatrzymują świeżość, gdyż zbierane są codziennie, kiedy tylko naturalnie dojrzeją na krzaku. Są pielęgnowane lokalnie. Nasze żniwa są starannie sortowane a także pakowane ręcznie przez załogę o ponad 30 letniej praktyce. Skutkiem tego owoce nie mają mechanicznych niedociągnięć i nie są poobijane przez maszyny sortujące. W naszym domostwie nic się nie marnuje, to co nie nadaje się do sprzedaży jedzą hodowane u nas barany oraz kozy, to czego one nie pochłoną trafia na kompost, który  w nadchodzącym roku zasili kolejne plony.

Warzywa są zdrowe pod wymogiem, że są pielęgnowane w ekologicznym środowisku, bez nawozów chemicznych, i innych medykamentów. Sadzimy je w glebie nawożonej obornikiem pochodzącym także z domostwa ekologicznego. Gleba jest wyścielona tkaniną, która tłumi wzrost chwastów. Rośliny pielęgnowane są pod osłonami aby nie zdołały się rozwijać zarazy grzybicze. Owady są likwidowane jedynie zwykłymi wrogami. Nie stosujemy żadnych antybiotyków aktywujących dojrzewanie jak również substancji przedłużających wytrzymałość produktów.

Podobne artykuły


Zastosowanie Adwords w reklamie firmy

Zastosowanie Adwords w reklamie firmy

Poprawne oraz dobre przygotowanie się do reklamy adwords bazuje na realizacji czterech zadań kt&oacu...
Jak nauczyć się robienia zdjęć

Jak nauczyć się robienia zdjęć

Mamy aparat - nawet bardzo dobry, kupiony za duże pieniądze - i co dalej? Najlepiej, żeby efekty nas...
Powiększanie piersi

Powiększanie piersi

W obecnych czasach coraz więcej kobiet decyduje się na powiększanie piersi. Małe bądź niezbyt kształ...

Partnerzy


Zdrowy tryb życia

Zdrowy tryb życia

Nie zapominaj o tym, że okno ma pełnić kilka bardzo ważnych funkcji

Nie zapominaj o tym, że okno ma pełnić kilka bardzo ważnych funkcji

Korzyści z posiadania konta

Korzyści z posiadania konta

Powiększanie piersi

Powiększanie piersi